24 października 2021
EXPO Mazury

Zarezerwuj stoisko Strefa wystawcy

Targi Ślubne w Ostródzie

Już 26 września 2021 roku czeka nas największe wydarzenie branży ślubnej w Ostródzie!

Targi Młodej Pary odbywają się w EXPO Mazury, kreując wyjątkową przestrzeń spotkań z narzeczonymi. Młode Pary właśnie tutaj poszukują swoich wymarzonych weselnych usługodawców. To idealne miejsce na rozmowy, wsłuchanie się w potrzeby klienta oraz podpisywanie umów!

Targi Młodej Pary w Ostródzie to impreza o ogólnopolskiej renomie. Wydarzenie gromadzi najciekawszych usługodawców otwierając pole do wymiany doświadczeń i nawiązania obiecujących relacji biznesowych. Wszystko to z pełnym wsparciem organizatora.

TysiД…ce zainteresowanych

TysiД…ce zainteresowanych

Rozmowy na Ејywo
Rozmowy na Ејywo
Umowy targowe

Umowy targowe

Nowe relacje biznesowe
Nowe relacje biznesowe
Partnerska relacja z organizatorem
Partnerska relacja z organizatorem
Wsparcie sprzedaЕјowe
Wsparcie sprzedaЕјowe
Dodatkowe promocje
Dodatkowe promocje
Program lojalnoЕ›ciowy

Program lojalnoЕ›ciowy

Lokalizacja

EXPO Mazury

ul. Grunwaldzka 55

Nowoczesne centrum kongresowe oferuje komfortowe warunki wystawiennicze, wsparcie techniczne podczas przygotowaЕ„ oraz w dniu samej imprezy, a takЕјe peЕ‚ne bezpieczeЕ„stwo dziД™ki staЕ‚ej kontroli pracownikГіw obiektu.

Parking na terenie EXPO Mazury jest bezpЕ‚atny dla wystawcГіw oraz zwiedzajД…cych.

Mapa stoisk - targi Е›lubne w OstrГіdzie

Poprzednie edycje Targów Młodej Pary w Ostródzie

Targi ślubne każdorazowo gromadzą tysiące zwiedzających. Wystawcy z całej Polski w jednym miejscu prezentują swoje najlepsze umiejętności i produkty. Zobacz relacje z innych wydarzeń!

Pytania i odpowiedzi
  1. Jaka jest najmniejsza powierzchnia stoiska, jakД… mogД™ wynajД…Д‡?

    Najmniejsza powierzchnia, jakД… moЕјesz wynajД…Д‡, to 4 metry kwadratowe.

  2. Czy usЕ‚ugi dodatkowe mam w cenie?

    Udział w targach to nie tylko korzystanie z wykupionej powierzchni wystawienniczej. Oprócz tego masz możliwość wcześniejszego zareklamowania się na stronie organizatora oraz jego funpage’u. Dodatkowo większość usług dodatkowych otrzymujesz w specjalnej cenie dla wystawcy. (link do usług dodatkowych) W cenie stoiska masz również możliwość prezentacji scenicznej, występu w roli prelegenta, a przede wszystkim — wsparcie merytoryczne — czekamy na Twój telefon!

  3. Kiedy mogę przygotować stoisko? Kiedy mogę je sprzątnąć?

    Dzień przed targami wystawcy mają czas na przygotowanie swojego stoiska. Informacja o godzinach dnia montażowego wysyłana jest kilka dni przed targami, aby każdy mógł z wyprzedzeniem zaplanować sobie ten czas i jak najlepiej go wykorzystać. Pamiętaj, że wydarzenie rozpoczyna się w niedzielę o 10:00 i punktualnie o tej porze wszystko musi być gotowe. Targi trwają do 17:00 i zabronione jest wcześniejsze opuszczanie stanowiska. Sprzątanie można rozpocząć po wyjściu wszystkich gości, czyli po godzinie 17:00.

Media partnerskie