Plenerowa strefa chill out na weselu – Targi Ślubne – Targi Młodej Pary

Plenerowa strefa chill out na weselu

Plenerowa strefa chill out to świetny sposób na uatrakcyjnienie przyjęcia weselnego. Państwo Młodzi pragną, aby ten wyjątkowy dzień zapadł na długo w pamięci nie tylko im, ale również i gościom, dlatego udostępniają im fotobudki, drinkbary, zapewniają animatorów do opieki nad dziećmi a w ostatnich latach organizują coraz bardziej popularne strefy relaksu. Dowiedz się, jak można stworzyć takie miejsce tanim kosztem i bez stresu. 

Strefy chill out – rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się podczas wesela

Plenerowe strefy chill out sprawdzą się nie tylko na weselu organizowanym w sezonie wiosenno-letnim, ale również w okresie jesieni – dobór odpowiednich dodatków pozwoli podkreślić charakter tych wyjątkowych miesięcy. Plenerowe strefy chill out to miejsce odpoczynku dla gości, w którym będą mogli odpocząć od głośnej muzyki i spokojnie porozmawiać, co znacznie sprzyja integracji. W tak zaaranżowanej przestrzeni warto umieścić stoisko z lemoniadą lub chłodnymi drinkami – nie ma lepszego sposobu na orzeźwienie podczas gorących, letnich wieczorów.

To również jedna z ciekawszych atrakcji weselnych dla gości – wyobraź sobie ten błogi stan, gdy leżąc na leżaku i popijając chłodnego drinka, relaksujesz się i delektujesz chwilą. Wśród głośnej muzyki i dobrej zabawy, której towarzyszy taniec wielu gości ma ochotę chociaż na chwilę zaczerpnąć powietrza i nabrać sił w spokojnym miejscu – teraz mogą to zrobić w strefie chill out. Goście na pewno docenią to, jak Para Młoda troszczy się o ich samopoczucie podczas przyjęcia weselnego.

Plenerowe strefy chill out to świetny dodatek do wesel organizowanych nie tylko w ogrodzie, ale również i w lokalu – tym sposobem Para Młoda zyskuje dodatkową przestrzeń dla swoich gości. 

Strefa relaksu na weselu stworzona z palet, poduszek i skrzynek zabezpieczonych namiotem.

Jak zorganizować strefę chill out?

Plenerową strefę chill out Para Młoda może oczywiście stworzyć samodzielnie – wymaga to jednak znacznego wysiłku i czasu, którego jest jak na lekarstwo wśród weselnego natłoku obowiązków. Warto zatem rozważyć możliwość wynajmu profesjonalnej firmy, która zajmuje się montowaniem gotowych stref chill out. W ich ofercie można znaleźć wynajem mebli eventowych, namiotów, leżaków oraz girland świetlnych – czyli tego, co jest niezbędne do stworzenia niepowtarzalnej strefy relaksu.

W takim miejscu, które kojarzy się przede wszystkim z odpoczynkiem i sielskim klimatem, najlepiej sprawdzą się popularne w ostatnim czasie meble z palet. To również idealne miejsce dla leżaków, dużej ilości poduszek i kocy – dzięki takim elementom dekoracyjnym, strefa chill out nabiera przytulnego klimatu, który dodatkowo można podkreślić dużą ilością lampionów i świec.

Pogoda lubi płatać figle, szczególnie w miesiącach letnich. Nikt nie chce, aby deszcz pokrzyżował plany Parze Młodej, dlatego warto rozważyć rozłożenie strefy chill out pod namiotem eventowym typu gwiazda. Podczas deszczu, goście nadal będą mogli nadal korzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich strefy, która będąc zaaranżowana w ten sposób, będzie znakomitym dodatkiem dekoracyjnym.

Namiot eventowy, pod którym będzie znajdować się strefa chill out warto przyozdobić girlandami świetlnymi – doda to przyjęciu magicznego charakteru i będzie zjawiskowym tłem do zdjęć plenerowych.

Warto pamiętać, że strefa chill out powinna być spójna z motywem przewodnim wesela – warto dodać do niej dekoracje weselne, które będą współgrały z wystrojem sali. 

Koszt wynajmu strefy chill out

Koszt wynajmu mebli do strefy chill out zależy przede wszystkim od wielkości terenu do zagospodarowania oraz ilości gości – im więcej gości, tym konieczność wynajmu większej liczby mebli eventowych czy leżaków. Cena tej atrakcji weselnej zależy również od jej jakości – im więcej w niej dodatków, czy elementów, tym cena jest wyższa. Mała strefa relaksu z miejscami siedzącymi dla ok 20 osób oraz stolikami to koszt już od ok 300 zł. Wynajem zjawiskowo wyglądających girland świetlnych także nie nadwyręży zbytnio Waszego budżetu weselnego. Udekorowanie światłem plenerowej strefy chillout to koszt ok 100 zł za 20 punktów świetlnych.

Decydując się na usługi profesjonalnej firmy, Para Młoda oszczędza przede wszystkim swój czas i nerwy – strefa chill out jest montowana i demontowana przez pracowników firmy, którzy odpowiadają również za transport mebli.

Plenerowa strefa chill out to bez wątpienia jedna z piękniejszych atrakcji weselnych – zachwyca nie tylko pod względem funkcjonalności, ale i estetyki. Warto zdecydować się na tego typu rozwiązanie podczas przyjęcia weselnego – zachwyt gości jest wręcz gwarantowany.