Pomysły na wieczór panieński inny niż wszystkie – Targi Ślubne – Targi Młodej Pary

Pomysły na wieczór panieński inny niż wszystkie

Przedślubną tradycją jest wieczór panieński. Przyszła panna młoda korzysta z ostatnich uroków „wolności” i bawi się z koleżankami i przyjaciółkami. Wieczory panieńskie organizuje się na ostatniej prostej przygotowań do ślubu, najczęściej w ostatni lub przedostatni weekend przed zmianą stanu cywilnego. To świetny moment na zabawę i odpoczynek od przygotowań przedślubnych.

Kilka słów o wieczorz panieńskim

Organizacją wieczoru panieńskiego zajmuje się najczęściej druhna, świadkowa lub osoba wynajęta do przygotowywania ceremonii. Wieczór panieński to pamiątka dla przyszłej mężatki – dostaje ona prezenty najczęściej różnego rodzaju dowcipne mający na celu przypomnienie, że kończy się okres beztroskiego życia panny, a zaczynie się bycie mężatką. Na wieczorze panieńskim powinien znaleźć się specjalnie przygotowany tort. Nową formą nawiązywania kontaktów ze znajomymi przyszłego męża jest zapraszanie na wieczór panieński koleżanek wybranka, które zostały zaproszone na wesele. Chodzi o to, aby poznać się przed weselem i dobrze się razem bawić także na weselu. Wieczór panieński może trwać przez cały weekend, a organizatorka powinna zadbać o maksymalną ilość zabaw angażujących pannę młodą. Zabawy muszą być śmieszne i zachęcać do wykazania odwagi, z zachowaniem bezpieczeństwa uczestników.

Jak zorganizować wieczór panieński inny niż wszystkie?

Sposobów na niesamowity wieczór panieński jest mnóstwo. Wszystko zależy od pomysłowości i charakteru uczestniczek. Coraz popularniejsze są wieczory w SPA, połączenie przyjemnego relaksu i zabawy z zadbaniem o urodę tuż przed ślubem. Spotkanie na pewno umilą wybrane zabiegi, choćby masaże. Ciekawym pomysłem jest odwiedzenie kilku lokali w ciągu jednego wieczoru i spędzenie w nim kilku miłych chwil. Panna młoda wraz z dwoma koleżankami wybiera się do pierwszego lokalu, wypija drinka i od barmana otrzymuje adres kolejnego lokalu. Miejscówek do odwiedzenia może od 3 do 6. W ostatnim lokalu czekają pozostałe uczestniczki  wieczoru panieńskiego. Zwolenniki różnego rodzaju przebieranek mogą zorganizować inny wieczór panieński w postaci imprezy przebieranek pod określonym tematem. Humor, śmieszne zdjęcia i doskonała zabawa gwarantowane.

Nietypowy wieczór panieński – 7 sprawdzonych sposobów

Wraca moda na gry planszowe, które mogą być świetnym dodatkiem do nietypowego wieczoru panieńskiego. Ulubione gry, towarzystwo przyjaciółek, dobra kuchnia, duże ilości wina to przepis na miły, choć niedrogi wieczór panieński. Miłośniczki tańca chętnie wybierają się do tanecznych klubów lub organizują maraton tańca w domu panny młodej. Kobieta, która wkrótce zmieni stan cywilny, może wybrać się na wieczór panieński pod namiot lub na nocny piknik. Wrażenia i wspomnienia z takiego wypadu pozostaną w pamięci na wiele lat. Panie, które nie lubią hałaśliwych lokali, wolą domowe zacisze, dobre wino, plotki, organizują wieczory panieńskie w domu. Koleżanki przychodzą do panny młodej z prezentami i całą noc słuchają ulubionej muzyki i bawią się w dowolny sposób. Wszystkie uczestniczki są zadowolone. Testowanie panny młodej bije rekordy popularności – każda z zaproszonych uczestniczek ma przygotowane karty z zadaniami dla panny młodej – szalone, pełne śmiechu zadania, to sposób na doskonały wieczór panieński. Wspólne oglądanie filmów z przyjaciółkami  przy ulubionych przekąskach w domu lub w ogrodzie (trzeba rozwiesić między drzewami białe prześcieradło, a do wyświetlania użyć projektora) to sposób na inny wieczór panieński.

Weekendowa wycieczka z przyjaciółkami

Pomysłem na wieczór panieński może być weekendowa wycieczka z koleżankami i wspólne zwiedzanie ciekawych miejsc lub korzystanie z rozrywki w klubach, kawiarniach, czy galeriach handlowych.

Wieczór panieński jest cudowną imprezą, którą można spędzić w ciekawy i nietypowy sposób. Najważniejsza jest dobra zabawa i najlepsze towarzystwo przyjaciółek.