Konkurs Młodej Pary w Krakowie

To juz VI edycja Targów Młodej Pary w Krakowie. Tym razem prócz warsztatów, pokazów i prelekcji przygotowaliśmy też specjalny konkurs dla Narzeczonych. Dołączcie do wydarzenia, pokażcie nam siebie i zgarniajcie nagrody! Wygrana pomoże Wam w przedślubnych przygotowaniach i upiększy Ten Dzień.

Szczegóły Konkursu Młodej Pary:

  1. 21 października przygotujemy dla Was specjalne miejsce na czerwonym dywanie. Zapraszamy wszystkie Pary do zrobienia sobie wspólnego zdjęcia w wyznaczonym miejscu na Targach Młodej Pary.
  2. Swoje zdjęcie należy następnie dodać w komentarzu pod postem na facebookowym wydarzeniu. Zadaniem uczestników konkursu jest zebranie jak największej ilości polubień pod swoim zdjęciem.
  3. Głosowanie rozpoczyna się od momentu umieszczenia przez Was zdjęcia na stronie.
  4. Czas na zbieranie głosów biegnie od wykonania zdjęcia aż po finał konkursu, który odbędzie się podczas targów o godzinie 16:30.
  5. Im wcześniej zgłosicie się do wykonania zdjęcia, tym więcej czasu dacie sobie na zbieranie głosów oraz zaangażowanie w głosowanie znajomych i rodziny!

O moc atrakcyjnych nagród zadbały najlepsze marki.
Poznajcie sponsorów Konkursów Targów Młodej Pary:

Salon Ślubny MAJA Maria Mocarska powstał w 1981 roku. Zajmuje się sprzedażą sukien ślubnych, wieczorowych, wizytowych i komunijnych. Panny Młode mogą liczyć nie tylko na duży wybór sukien oraz dodatków, ale również na profesjonalną pomoc i poradę w stylizacji. Indywidualne podejście do każdej klientki, możliwość zaprojektowania własnej sukni lub wniesienia zmian do istniejących projektów, a także przystępne ceny sprawią, że każda Panna Młoda znajdzie tu coś dla siebie.

 

Salon ślubny Maja prezentuje Młodym Parom voucher o wartości 2000 zł na dowolną suknię ślubną salonu.

 

Pełną ofertę znajdziecie tutaj: http://suknie.krakow.pl

Krawcy VIPO to krawcy na miarę Waszych oczekiwań. Pracownia zajmująca się szyciem na miarę powstała dzięki zaangażowaniu i wsłuchaniu się w potrzeby indywidualnego Klienta. Obserwując metamorfozę społeczną z zakresu mody męskiej oraz damskiej, która stała się świadomym udziałem nas wszystkich, krawcy są przewodnikiem, a kiedy tego potrzebujesz — Twoim przyjacielem. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w zakresie szycia na miarę, salon VIPO połączył dla Pana Młodego tradycję z nowoczesnością, aby nadać Twojemu garniturowi ponadczasową uniwersalność oraz indywidualność.

 

Jako sponsor Konkursu Młodej Pary marka sprezentuje garnitur dla Pana Młodego.

 

Więcej informacji: http://krawcyvipo.pl/

LUVA to połączenie tradycji i nowoczesności. Wybrani specjaliści Luvy zajmują się jubilerstwem od lat. Dlatego mogą tworzyć unikatową biżuterię. Ponad 40 lat doświadczenia jubilerów pozwala wyrabiać produkty długowieczne, trwałe i ponadczasowo piękne. Tajniki pracy pozostawiają w swojej pracowni, a efektami możecie cieszyć się na co dzień. Luva powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą dzielić się miłością.

 

Dlatego też marka jest sponsorem voucheru na obrączki ślubne LUVA o wartości 2000 zł.

 

Pełna oferta salonu: https://luva.pl/

Vanilla Body Shop to jedne z nielicznych Salonów Profesjonalnego Brafittingu. To miejsca, w których w miłej atmosferze i dzięki wiedzy oraz doświadczeniu brafitterek odkryjecie najlepiej dopasowane wzory i fasony. Wiemy, że w dniu ślubu liczy się bajeczny wygląd, ale i Wasz komfort. Dlatego firma ufundowała kolejną nagrodę w Konkursie Młodej Pary. 

 

Do wygrania komplet fantastycznej bielizny ślubnej oraz wiele niespodzianek.

 

Więcej info: https://vanillabodyshop.pl/

Cukiernia OLVIKE Boulangerie charakteryzuje się 20-letnim doświadczeniem pracy z belgijską czekoladą i na tym opiera swoje wszystkie produkty. Tort weselny to musi być coś wyjątkowego: nie tylko wyglądać, ale i smakować! W ofercie proste, minimalistyczne i eleganckie propozycje, jak również idące za nowymi trendami akcenty florystyczne i wyrafinowane projekty. 

 

Cukiernia jest fundatorem tortu na Wasze wesele.

SeeKrakow współpracuje z marką 4Transfer, która jest firmą z ugruntowaną pozycją na rynku przewoźników. Od ponad 15 lat flota obsługuje różnorodne transfery, szkolenia, konferencje, wycieczki oraz zlecenia indywidualne na trasach lokalnych oraz krajowych. Usługi transportowe świadczone są 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Do Waszej dyspozycji pozostaje szeroka flota nowoczesnych i komfortowych samochodów osobowych, minivanów, busów oraz autobusów.

 

Firma 4Transfer by SeeKrakow zrealizuje dla jednej Pary Młodej transport 7 osób w Krakowie i okolicach na trasie dom/hotel - kościół - sala weselna + przewóz pozostałych gości weselnych na trasie kościół - sala weselna ze specjalną zniżką.

 

Strony internetowe: http://4transfer.pl/, https://www.seekrakow.com/pl/

Studio Migaffka powstało z fascynacji ludźmi. Fotografia ślubna to przede wszystkim drugi człowiek z jego charakterem, przeżyciami, emocjami. Właśnie to znajdziecie w swoich kadrach: obrazy, które pokażą Wasze oczekiwanie i poruszenie, Wasze spojrzenia, Waszą miłość i szczęście. Fotografia ta pokazuje, jak niesamowite rzeczy można stworzyć kolorem, czernią i bielą.

 

Na jedną ze szczęśliwych Par Młodych, które odwiedzą targi, czeka sesja narzeczeńska ze wspaniałymi fotografami Studio Migaffka

 

Więcej informacji: http://www.migaffka.com.pl/ 

W PixStory Waszą wyjątkową historię opowiedzą filmem. To kreatywne studio zajmujące się produkcją filmową. Dzięki bogatemu doświadczeniu ludzi i pracy na najlepszym dostępnym na rynku sprzęcie, artyści nie boją się żadnego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Każde spotkanie to 100% zaangażowania w zrozumienie potrzeb klienta, czyli pary zakochanych ludzi, którzy chcą, aby jeden z najbardziej wyjątkowych dni w ich życiu przedstawiać w unikatowy, wręcz kinowy sposób.

 

Nagrodą sponsorowaną przez PixStory jest oryginalna sesja narzeczeńska.

 

Więcej o firmie: http://pixstory.eu/

Fabryka Marzeń zakłada, że udana sesja zdjęciowa nie zależy od posiadanego sprzętu. Nie zależy też od wiedzy teoretycznej, bo to nie ona obsługuje aparat. Piękno zdjęć wynika z miłości do tego co się robi, praktyki i ciągłych poszukiwań. Specjalność artystów to fotografia ślubna, która umożliwia nie tylko zatrzymywanie czasu za pomocą obiektywów, ale też uwiecznianie wyjątkowych, bo szczerych emocji i oddawanie piękna tych najbardziej niepowtarzalnych chwil.

 

Fabryka Marzeń jest sponsorem niezapomnianej sesji przedślubnej.

 

Więcej realizacji: https://www.fabrykamarzen.eu/

Marka Muscari powstała z myślą o każdej kobiecie. Na targowej scenie zobaczycie najnowszą kolekcję eleganckich szlafroków. Minimalizm produktów Muscari uwydatnia dziewczęcy wdzięk, pokazuje całą zmysłowość i delikatność Panny Młodej.

 

Muscari sponsoruje personalizowany szlafrok Panny Młodej.

. Hendersonshirts to internetowy serwis krawiecki. Pan Młody już w 15 minut może zaprojektować i zamówić męską koszulę szytą na miarę. Koszule tworzone są w Polsce z wysokiej jakości tkanin wykonanych ze 100% bawełny. Koszula na miarę to gwarancja pełnej personalizacji - Ty wybierasz tkaninę i każdy element koszuli z haftowanym monogramem włącznie.

 

Marka Hendersonshirts sponsoruje szytą na miarę koszulę Pana Młodego.

 

Szczegóły oferty salonu: https://www.hendersonshirts.com/

 

Litery LOVE na wesele to firma obecna na rynku weselnym od wielu lat. Początkowo związana z branżą muzyczną - rozszerzyła swoją ofertę o litery weselne, które ozdobią każde przyjęcie. Marka zajmuje się produkcją oraz wynajmem napisów na te najważniejsze chwile w Waszym życiu.

 

Jako jeden ze sponsorów konkursu firma funduje litery na Wasze wesele.

 

Szczegóły: https://www.literynawesele.pl/ oraz na Facebooku: Litery na Wesele

Hilton Kraków Itaka luva Portal ślubny wesele123 Ślub Pełen Miłości Planujemy wesele