Konkurs Młodej Pary w Gdańsku

To juz V edycja Targów Młodej Pary w Gdańsku. Tym razem prócz warsztatów, pokazów i prelekcji przygotowaliśmy też specjalny konkurs dla Narzeczonych. Dołączcie do wydarzenia, pokażcie nam siebie i zgarniajcie nagrody! Wygrana pomoże Wam w przedślubnych przygotowaniach i upiększy Ten Dzień.

Szczegóły Konkursu Młodej Pary:

  1. 04 listopada przygotujemy dla Was specjalne miejsce na czerwonym dywanie. Zapraszamy wszystkie Pary do zrobienia sobie wspólnego zdjęcia w wyznaczonym miejscu na Targach Młodej Pary.
  2. Swoje zdjęcie należy następnie dodać w komentarzu pod postem na facebookowym wydarzeniu. Zadaniem uczestników konkursu jest zebranie jak największej ilości polubień pod swoim zdjęciem.
  3. Głosowanie rozpoczyna się od momentu umieszczenia przez Was zdjęcia na stronie.
  4. Czas na zbieranie głosów biegnie od wykonania zdjęcia aż po finał konkursu, który odbędzie się podczas targów o godzinie 16:30.
  5. Im wcześniej zgłosicie się do wykonania zdjęcia, tym więcej czasu dacie sobie na zbieranie głosów oraz zaangażowanie w głosowanie znajomych i rodziny!

O moc atrakcyjnych nagród zadbały najlepsze marki.
Poznajcie sponsorów Konkursów Targów Młodej Pary:

Jubitom tworzy jedną z największych polskich sieci salonów jubilerskich zlokalizowanych wyłącznie w dużych galeriach handlowych. W prestiżowych salonach czeka na Was doskonałej jakości biżuteria złota z diamentami oraz innymi kamieniami szlachetnymi, biżuteria srebrna, obrączki oraz zegarki. Jubitom to marka godna zaufania, kojarzona z niezawodną jakością. Ponadczasowy design biżuterii diamentowej, zarówno tej importowanej, jak i rodzimej produkcji, cieszy się niezwykłym zainteresowaniem.

 

Jubitom jest sponsorem voucheru o wartości 1000 zł na biżuterię ślubną.

 

Zapoznajcie się z pełną ofertą salonu: https://jubitom.com/

Marka Bonusmg od początku swego istnienia zajmuje się garniturami. Już od 14 lat stale udoskonala swoje kolekcje, opierając się na polskim i europejskim wzornictwie, podążając za nowinkami mody oraz technologii odzieżowej. Specjaliści doskonale wiedzą, jak powinien leżeć elegancki garnitur niezależnie od typu sylwetki mężczyzny. Dlatego doskonale skrojone garnitury Bonus, uszyte z najnowszych kolekcji tkanin i perfekcyjnie wykończone, zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta.

 

Marka Bonus prezentuje garnitur Pana Młodego.

 

Wszystkie modele męskiej mody ślubnej dostępne są tutaj: http://www.bonusmg.pl/

Piekarnia Wąs Torty Szyte Na Miarę to fantastyczne, imponujące swoim wyglądem i smakiem słodkości na każdą okazję. To nie tylko słowa. To droga, którą kroczy marka, aby spełnić wszelkie, nawet najbardziej wygórowane wymagania klientów. Dlaczego szyte na miarę? Ponieważ każdy tort jest tworzony na podstawie ściśle określonych kryteriów zamawiającego i w pełni dostosowywany do jego potrzeb. Wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem w tworzeniu tych artystycznych realizacji.

 

Cukiernia Wąs jest fundatorem fantastycznego tortu weselnego.

 

Więcej informacji o firmie: http://www.piekarniawas.pl/

Marka Muscari powstała z myślą o każdej kobiecie. Na targowej scenie zobaczycie najnowszą kolekcję eleganckich szlafroków. Minimalizm produktów Muscari uwydatnia dziewczęcy wdzięk, pokazuje całą zmysłowość i delikatność Panny Młodej.

 

Muscari sponsoruje personalizowany szlafrok Panny Młodej.

Hendersonshirts to internetowy serwis krawiecki. Pan Młody już w 15 minut może zaprojektować i zamówić męską koszulę szytą na miarę. Koszule tworzone są w Polsce z wysokiej jakości tkanin wykonanych ze 100% bawełny. Koszula na miarę to gwarancja pełnej personalizacji - Ty wybierasz tkaninę i każdy element koszuli z haftowanym monogramem włącznie.

 

Marka Hendersonshirts sponsoruje szytą na miarę koszulę Pana Młodego.

 

Szczegóły oferty salonu: https://www.hendersonshirts.com/

Bardotka to sieć sklepów z bielizną połączonych z profesjonalnymi salonami Braffitingu założona w 1997 roku przez Justynę Albecką. Ich potencjał stanowi wysoko wykwalifikowana kadra oraz najlepszej jakości materiały wyłącznie markowych producentów. Różnorodność wzorów i kolorów spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientek.

 

Bardotka jest sponsorem bielizny Panny Młodej na ten wyjątkowy dzień.

 

Więcej informacji: http://bardotka.globalweb.pl

Hilton Kraków Itaka luva Portal ślubny wesele123 Ślub Pełen Miłości Planujemy wesele