Konkurs Młodej Pary w Warszawie

To juz III edycja Targów Młodej Pary w Warszawie. Tym razem prócz warsztatów, pokazów i prelekcji przygotowaliśmy też specjalny konkurs dla Narzeczonych. Dołączcie do wydarzenia, pokażcie nam siebie i zgarniajcie nagrody! Wygrana pomoże Wam w przedślubnych przygotowaniach i upiększy Ten Dzień.

Szczegóły Konkursu Młodej Pary:

  1. 28 października przygotujemy dla Was specjalne miejsce na czerwonym dywanie. Zapraszamy wszystkie Pary do zrobienia sobie wspólnego zdjęcia w wyznaczonym miejscu na Targach Młodej Pary.
  2. Swoje zdjęcie należy następnie dodać w komentarzu pod postem na facebookowym wydarzeniu. Zadaniem uczestników konkursu jest zebranie jak największej ilości polubień pod swoim zdjęciem.
  3. Głosowanie rozpoczyna się od momentu umieszczenia przez Was zdjęcia na stronie.
  4. Czas na zbieranie głosów biegnie od wykonania zdjęcia aż po finał konkursu, który odbędzie się podczas targów o godzinie 16:30.
  5. Im wcześniej zgłosicie się do wykonania zdjęcia, tym więcej czasu dacie sobie na zbieranie głosów oraz zaangażowanie w głosowanie znajomych i rodziny!

O moc atrakcyjnych nagród zadbały najlepsze marki.
Poznajcie sponsorów Konkursów Targów Młodej Pary:

Suknie ślubne - Joanna Niemiec atelier to marka stworzona z pasją i konkretną wizją. Wszystko, co powstaje w atelier, buduje się od samego początku, z sercem tworząc kolejne projekty, dobierając najlepsze materiały, w końcu – wdrażając najpiękniejsze koncepcje w życie. W salonach znajdziemy inspiracje zaczerpnięte z natury, etno i folkloru oraz stylistyki boho. Dzięki temu suknie cechuje niebywała lekkość, eteryczność i prostota. Każda z nich tworzona jest z niebywałą uwagą, bo dzień jej założenia jest jednym z najważniejszych w życiu każdej kobiety.

 

Joanna Niemiec Atelier jest sponsorem nagrody w Konkursie Młodej Pary. Przyszła Panna Młoda wygra wspaniałą suknię z najnowszej kolekcji salonu.

 

Więcej informacji: http://joannaniemiec.com/

Marka Recman to wzór nowoczesnej elegancji. Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości tkanin i dodatków. Asortyment zawiera również m.in. płaszcze i kurtki, koszule, spodnie, swetry, koszulki polo, obuwie oraz stylowe akcesoria, a także zmysłowe perfumy i prawidła z drewna cedrowego. Kolekcje charakteryzuje staranność wykonania każdego garnituru, koszuli czy marynarki, w których Pan Młody nie tylko podkreśla swój elegancki wygląd, ale przede wszystkim czuje się komfortowo i swobodnie.

 

Marka Recman prezentuje szyty na miarę garnitur dla Pana Młodego.

 

Szczegóły: https://www.recman.pl/

Arenart Forever to polska, rodzinna marka jubilerska założona w 2007 roku. Powstała z myślą tworzenia brylantowej biżuterii dla każdego. Projektując biżuterię najwyższej jakości, niespotykaną i w limitowanych kolekcjach, firma stała się jubilerem rozpoznawanym z wyjątkowych wzorów… Małych dzieł sztuki. Słowem, które najlepiej opisuje tę twórczość, jest FOREVER. Jest ono zarówno częścią nazwy firmy, jak i jej filozofii. Na zawsze, bo biżuteria, szczególnie ta ślubna, jest na zawsze.

 

Arenart jest sponsorem obrączek ślubnych, które będzie można wygrać podczas warszawskich Targów Młodej Pary.

 

Pełna oferta jubilerska Arenart: https://arenart.pl/ 

Marka Muscari powstała z myślą o każdej kobiecie. Na targowej scenie zobaczycie najnowszą kolekcję eleganckich szlafroków. Minimalizm produktów Muscari uwydatnia dziewczęcy wdzięk, pokazuje całą zmysłowość i delikatność Panny Młodej.

 

Muscari sponsoruje personalizowany szlafrok Panny Młodej.

Hendersonshirts to internetowy serwis krawiecki. Pan Młody już w 15 minut może zaprojektować i zamówić męską koszulę szytą na miarę. Koszule tworzone są w Polsce z wysokiej jakości tkanin wykonanych ze 100% bawełny. Koszula na miarę to gwarancja pełnej personalizacji - Ty wybierasz tkaninę i każdy element koszuli z haftowanym monogramem włącznie.

 

Marka Hendersonshirts sponsoruje szytą na miarę koszulę Pana Młodego.

 

Szczegóły oferty salonu: https://www.hendersonshirts.com/

Studio Migaffka powstało z fascynacji ludźmi. Fotografia ślubna to przede wszystkim drugi człowiek z jego charakterem, przeżyciami, emocjami. Właśnie to znajdziecie w swoich kadrach: obrazy, które pokażą Wasze oczekiwanie i poruszenie, Wasze spojrzenia, Waszą miłość i szczęście. Fotografia ta pokazuje, jak niesamowite rzeczy można stworzyć kolorem, czernią i bielą.

 

Na jedną ze szczęśliwych Par Młodych, które odwiedzą targi, czeka sesja narzeczeńska ze wspaniałymi fotografami Studio Migaffka

 

Więcej informacji: http://www.migaffka.com.pl/ 

Hilton Kraków Itaka luva Portal ślubny wesele123 Ślub Pełen Miłości Planujemy wesele