Wróć do listy artykułów

Blog

28.07.20

Elegancki zegarek pana młodego prezentuje się na granatowym krawacie przygotowanym do uroczystości.Ile czasu spędzimy w salonie mody ślubnej? 

Nadszedł ten moment. Wybór wymarzonej sukni ślubnej. Nasuwa się pytanie, ile czasu poświęcimy na odnalezienie tej wyjątkowej, jedynej? Dzielimy się na dwa typy kobiet: te, które uwielbiają spędzać czas na zakupach i stroić się w przymierzalniach i te, które w biegu wybierają nawet suknię ślubną. Czy można więc wybrać ją szybko i czy ten wybór będzie trafiony?

Ekspresem w salonie ślubnym 

W salonie sukien ślubnych możemy spędzić mało czasu i dobrać wymarzoną suknię ślubną pod warunkiem, że jesteśmy zdecydowane na konkretny krój. Mając w głowie wizję siebie w tym najważniejszym dniu, odwiedziny salonu mody ślubnej będzie czystą przyjemnością, gdyż zazwyczaj tego typu miejsca posiadają szeroki asortyment z różnymi, ciekawymi fasonami. Dobrym pomysłem jest wcześniejsze narysowanie na kartce siebie samej w sukni, w jakiej sobie siebie wyobrażamy. Tym sposobem z pewnością zaoszczędzimy więcej czasu na pozostałe czynności związane z przygotowaniami do tego wielkiego dnia.

Wszystko w jednym miejscu, czyli wizyta w salonie mody ślubnej w stylu slow

Istnieją różne typu salonów ślubnych. W salonie mody ślubnej typu slow możemy znaleźć lekkie, kojarzące się z pięknem i naturalnością fasony sukien ślubnych takie jak np. suknie boho czy vintage. Ślub i wesele w stylu slow stały się coraz modniejsze wśród par decydujących się wstąpić w związek małżeński,  styl ten jest związany z luźnym charakterem wesela, lekkością i spokojem ducha. Tego typu przyjęcia organizowane są m.in. w chatach biesiadnych czy w namiotach w otoczeniu pięknych ogrodów. W salonie ślubnym typu slow oprócz sukni w starym stylu, znajdziecie do niej cudowne dodatki, które uzupełnią całą stylizację. Wizyta w takim miejscu będzie korzystna pod kątem czasowym, a Wy będziecie mogły cieszyć się z dopełnionego, wyjątkowego outfitu dobranego w expresowym tempie, ale z zapasem na rozmowę, kawę i relaks.

Sukienki na wesele dla mamy, świadkowej czy siostry

W ostatnim czasie modne stały się salony ślubne, w których możemy zakupić zarówno suknie ślubne, jak i sukienki na wesele dla bliskich ze swojej rodziny. W tego typu salonie możecie zakupić również wyjątkowe suknie weselne dla najbliższych kobiet, które będą towarzyszyć Wam podczas zakupów. Mając na uwadze to, że wesele ma odbyć się w starym stylu i wraz z przyszłym mężem stawiacie na luz, warto jest zasugerować swoim towarzyszkom, że mogą wybrać sukienki, które będą pasować do tego typu ceremonii. W salonach mody ślubnej typu slow znajdziecie kroje w starym stylu zarówno dla panny młodej,jak i jej gości weselnych. Wedle życzenia możemy zamówić również suknie szyte na miarę, co pozwoli nam na ekspresowe zakupy, omijając niepotrzebny stres i zmęczenie.

 

 

Przeczytaj również

...

10.12.2018

Kino plenerowe na weselu

Jak sama nazwa wskazuje kino plenerowe to nic innego jak seans filmowy pod gołym niebem. Historia kina plenerowe sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku...


...

29.04.2018

Grawer na obrączkach ślubnych

Obrączki to nieodłączny element każdego ślubu, to także symbol, który od dnia ślubu aż po kres naszych dni towarzyszy nam na serdecznym palcu w codziennym życiu małżeńskim...

...

11.04.2018

5 rzeczy, na których nie warto oszczędzać organizując ślub i wesele

„Nie można w tym dniu oszczędzać na wszystkim” – pomyślicie – pełna zgoda! Na pewnych elementach ślubnej ceremonii oraz weselnej zabawy oszczędzać nie należy…

Media partnerskie