10 pomysłów na trafiony prezent dla pary młodej  – Targi Ślubne – Targi Młodej Pary

10 pomysłów na trafiony prezent dla pary młodej 

Wielu z nas, otrzymując zaproszenie na ślub, zastanawia się nad prezentem dla pary młodej. Zadajemy sobie pytanie, czy lepszym pomysłem byłby prezent ślubny, czy może pieniądze włożone w kopertę. Na odpowiedź na to pytanie składa się wiele czynników. Przede wszystkim ważne jest to, czy para młoda określiła w zaproszeniu, jakiego rodzaju podarunku oczekuje. Kwestia ta zależy również od tego, jakie relacje łączą nas z narzeczonymi. No właśnie, zadajmy sobie podstawowe pytanie.

Jak dobrze znasz nowożeńców? — prezenty dopasowane i uniwersalne 

Posiadając dłuższe, bliższe relacje z nowożeńcami, jest bam łatwiej zdecydować, jaki rodzaj prezentu ślubnego byłby dla nich najodpowiedniejszy. Znamy upodobania narzeczonych, wiemy, jakie mają zainteresowania, co sprawi im największą radość. Jeśli przyjaźnimy się z przyszłymi małżonkami, idealnym prezentem ślubnym jest zrobienie fotoreportażu w postaci specjalnego, personalizowanego albumu ze zdjęciami bądź prezentacji multimedialnej, w której ujmiemy wszystkie najpiękniejsze chwile dotyczące naszych świeżo poślubionych przyjaciół. Z pewnością taki prezent wzruszy każdą parę młodą i będzie wspominany przez dłuższy czas. Idealnym prezentem dopasowanym pod parę młodą będzie zestaw w postaci karafki oraz kieliszków do wina z wygrawerowanym napisem specjalnie dla pary młodej. Jeśli młodzi uwielbiają pić kawę bądź herbatę, pomyślmy o zamówieniu specjalnych, pięknie zdobionych skrzyni z herbatami różnego rodzaju bądź kubków z oznaczeniami: mąż i żona, które już zawsze będą kojarzyć się z miłym akcentem ślubnym, podczas picia wspólnej, porannej kawy. Ciekawym pomysłem będzie również połączenie personalizowanych poduszek z napisanymi kojarzącymi się z małżonkami. Kiedy nasze relacje z narzeczonymi są bliższe, możemy pozwolić sobie na tego typu prezenty. Co, jeśli nasza znajomość z parą młodą nie jest tak zażyła? Wtedy postawmy na prezenty uniwersalne! Uniwersalny prezent ślubny z pewnością sprawi parze młodej wiele radości i przyda jej się w codziennym użytkowaniu. Możemy postawić na artykuły, które idealnie sprawdzą się w kuchni. Blendery, pościel, ręczniki czy komplet eleganckich sztućców z pewnością przyda się im w codziennym życiu. Uniwersalnym pomysłem, modnym w ostatnim czasie jest również zakup ekspresu do kawy. 

Jaki masz budżet na prezent dla młodej pary? — podarunki kosztowne i budżetowe

Włożenie do koperty pieniędzy dla pary młodej jest dobrym pomysłem, ponieważ małżonkowie mogą spożytkować tego typu prezent ślubny na dowolny cel. Kwota, jaką im podarujemy zależy jednak od naszego budżetu, jednak powinna ona pokrywać przynajmniej koszt przyjęcia weselnego, jaki ponoszą państwo młodzi na osobę czy też parę. Miłym akcentem będzie dołożenie do koperty życzeń, tych na specjalnych kartkach bądź odręcznie napisanych, co zawsze kojarzy się z zachowaniem kultury i zasad savoir vivre. Są także sytuacje, w których wręczenie pieniędzy na ślubny prezent może nie być do końca dobrym pomysłem. Na przykład, jeśli młoda para jest bardzo zamożna, wtedy lepiej kupić jakiś prezent rzeczowy „od serca”, jak np. skromny zestaw talerzy ze specjalną dedykacją. Jeśli zaś chcemy zrobić parze młodej kosztowny prezent, dobrym pomysłem jest wykupienie voucheru w biurze podróży. Taki voucher świeżo upieczeni małżonkowie będą mogli wykorzystać na dowolną podróż.