Daj się uwieść jego wyglądem i zakochaj w smaku — wybieramy słodki stół na wesele! – Targi Ślubne – Targi Młodej Pary

Daj się uwieść jego wyglądem i zakochaj w smaku — wybieramy słodki stół na wesele!

Przygotowanie słodkiego stołu to idealny pomysł dla każdej pary młodej! Apetyczne muffinki, smaczne wypieki, pachnące, świeże ciasto i rozpływające się w ustach słodycze. Czego chcieć więcej? Staromodne ciasta odeszły już do lamusa! Wzbudźcie zachwyt gości słodkim poczęstunkiem, który z pewnością podbije ich serca i żołądki! 

Jak powinien wyglądać Wasz słodki stół? 

Nie jest powiedziane, że słodkie stoły muszą być przesadnie wystawne. Słodki stół powinien  wyglądać skromnie, ale z klasą. Wszystkie słodkości niech pozostaną odpowiednio wyważone, aby nie przyprawić naszych gości weselnych o zawrót głowy. Pozostawiając na stole małe porcje naszych łakoci, pozwolimy wszystkim weselnikom na spróbowanie każdego z nich. Umieszczenie wszystkich kombinacji ciast, babeczek, pralinek, a także owoców na jednym stole pozwala osobom zaproszonym na wesele w szybki i prosty sposób zapoznać się z propozycjami i wybrać coś dla siebie. Istotne są również dekoracje! Ozdoby nie muszą być drogie, aby stół z przekąskami wyglądał wyjątkowo i zapadł na długo w pamięć gości. Liczy się przede wszystkim pomysł, kreatywność i oryginalność. Biało-złote dekoracje, foliowe balony są ostatnio w modzie, kubeczki i talerzyki ze złotym paskiem to nasz must have!

Najsmaczniejsze deserki na wesele 

W słodkich kącikach można spotkać również lizaki i ciasta na patyku. Tego typu słodycze  w szczególności przyciągają wzrok imprezowiczów, ponieważ wyglądają smakowicie i oryginalnie. Słodki stół na wesele powinny zdobić również kolorowe, miniaturowe babeczki o różnych smakach, które lubią niemalże wszyscy. Należy zauważyć, że słodkie babeczki są przyjazne dla naszej kieszeni, gdyż są bardzo sycące i nie potrzeba ich wiele dla jednej osoby.

Idealny słodki stół na wesele

Wymarzony słodki stół na wesele to taki, który posiada piękne tło! Nie zapominajmy więc o wyjątkowych dodatkach, które dopełnią nasz uroczy, smaczny kącik. Tłem dla słodkości mogą być lampiony bądź bukiety kwiatów, które pasują kolorystycznie do motywu przewodniego naszej wystawy. Obok naszego słodkiego stołu ustawmy kawę oraz herbatę, goście weselni powinni mieć możliwość zrobienia sobie ciepłego napoju, idealnie pasującego do wybranych smakołyków. Słodki stół weselny to wspaniały pomysł dla par młodych, które chcą urozmaicić swoje wesele i dogodzić wymagającym weselnikom. Z pewnością każdy z nich doceni ten gest i będzie pod wrażeniem naszego oryginalnego pomysłu.