Film z wesela, teledysk, a może coś innego? Kilka słów o wideo – Targi Ślubne – Targi Młodej Pary

Film z wesela, teledysk, a może coś innego? Kilka słów o wideo

Wiele par, planując swój ślub i wesele, decyduje się na uwiecznienie tego wydarzenia w formie wideo. W dobie XXI wieku mamy do dyspozycji znacznie więcej możliwości rejestracji obrazu niż jeszcze kilka lat temu, gdy dostępne były jedynie kasety VHS. Dziś może to być tradycyjne długie nagranie na płycie, weselny teledysk, śmieszny filmik czy też pokaz slajdów. Jeśli chodzi o technologię, tu również mamy szerokie pole wyboru – nasz film z wesela może być kręcony kamerą, aparatem (nawet kilkoma aparatami), dronem, a nawet telefonem. Ciężko się zdecydować, prawda? Mamy nadzieję, że dzisiejszy wpis trochę rozjaśni Wam sytuację, jeśli chodzi o możliwości nagrywania filmu z wesela!

Film z wesela dopasowany do młodej pary

Łatwo jest się pogubić pośród nowoczesnych technologii i ogromu możliwości jakie oferują profesjonalni kamerzyści na wesele. Warto jednak po prostu porozmawiać z osobą realizującą materiał z tego wyjątkowego dnia na temat tego, jakie macie oczekiwania i co chcielibyście zobaczyć na filmie z wesela. Jeśli podoba Wam się ujęcie z lotu ptaka, zapytajcie kamerzystę czy dysponuje dronem. A może chcielibyście, by w Waszym filmie z wesela znalazły się ciekawe ujęcia, które uchwycił któryś z gości swoim telefonem? Nie powinno być z tym problemu – dobry kamerzysta powinien spełnić Wasze oczekiwania! 

Przy stoisku na targach ślubnych wystawca tłumaczy zwiedzającym swoją ofertę ślubnego foto-wideo.

Jak znaleźć dobrego kamerzystę na ślub i wesele?

Najlepszym sposobem na znalezienie idealnego kamerzysty na wesele jest znalezienie filmu z wesela, który Wam się najbardziej spodoba. A zatem poproszenie o prezentację swoich produkcji różnych kamerzystów oraz odwiedzenie kilku znajomych par małżeńskich w celu obejrzenia ich filmów z wesela. Mamy świadomość, że to trochę żmudne zajęcie, jednak czego się nie robi, by znaleźć dobrego kamerzystę? Kolejną ważna kwestią jest to, jak dogadujecie się z potencjalnym kamerzystą na Wasze wesele. Tu sprawa wygląda podobnie jak w przypadku wyboru fotografa – jeśli nie złapiecie z nim dobrego kontaktu lub nie do końca będziecie zadowoleni z jego propozycji, lepiej nie ryzykujcie i szukajcie dalej. 

Wystawca na targach ślubnych rozmawia ze zwiedzającymi i wypisuje szczegóły swojej oferty ślubnego foto-wideo.

Niezależnie od tego, czy wolicie bardziej tradycyjne filmy z wesela, czy chcecie pójść z duchem czasu i stworzyć nowoczesną pamiątkę, skupcie się przede wszystkim na sobie i swoich oczekiwaniach. Oczywiście zawsze można pójść z kamerzystą weselnym na kompromis, ale zbyt wiele ustępstw nie przyniesie na pewno oczekiwanego efektu. Film z wesela będzie pamiątką na długi czas, niech zatem będzie taki, o jakim marzycie!