Foto-wideo z wesela — przekonaj się, czego naprawdę szukasz  – Targi Ślubne – Targi Młodej Pary

Foto-wideo z wesela — przekonaj się, czego naprawdę szukasz 

Ślub to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu. Nic dziwnego, że młoda para chce je upamiętnić i marzy o  niezapomnianej pamiątce z przygotowań, ceremonii i wesela. Aby zachować miłe wspomnienia i powracać do nich z uśmiechem na twarzy warto je zapisać pod postacią filmu, który może obejmować cały dzień od przygotowań w domu do oczepin. Zdjęcie to wyrażenie uczuć i mają pokazać więcej, niż człowiek jest w stanie zobaczyć uczestnicząc w wydarzenia. Film to pamiątka z przebiegu uroczystości i oddaje emocje, jakie towarzyszyły zakochanym podczas ceremonii. Nie musimy wybierać, czy na pamiątkę z wesela wolimy zdjęcia, czy film. Opcją łączącą fotografię i film jest foto-video z wesela.

Foto-video z wesela – przepiękna pamiątka

 

Ślubny film będzie oglądać najbliższa rodzina, a potem…dzieci i wnuki, pod warunkiem, że będzie on bardzo dobrej jakości. Od kilku lat ponownie obserwuje się bum na  foto-video z wesela , jednak realizowane inaczej niż w latach 90-tych. Obecnie najpopularniejsze są reportaże ślubne z całego dnia: od domu rodzinnego do oczepin, a nawet do końca zabawy weselne. Oblężenie przeżywają teledyski ślubne. Najważniejszą rzeczą jest, aby nagranie było kreatywne i była utrzymana romantyczna nuta z pięknym podkładem muzycznym. Odchodzi się od filmowania całego wesela i wszystkich tańczących gości. Uwiecznia się najważniejsze momenty, ale w taki sposób, aby na foto-video z wesela  byli ujęci wszyscy goście. Przeczytajcie także, jak dopasować foto-wideo do rodzaju wesela.

Rodzaje pakietów foto-wideo z wesela 

Poszukiwania kamerzysty powinno rozpocząć się, jak najwcześniej od przeglądania ofert „reportażu ślubnego” i „ foto-video” z wesela. Rodzaje pakietów weselnych dostępne są na stronach internetowych usługodawców. Można wybrać różne pakiety – video wykonane przez dwóch kamerzystów lub przez jednego. Film krótki do 15 minut i nagranie trwające ponad dwie godziny. W materiale można umieścić podziękowania dla rodziców i gości oraz życzenia od weselników dla nowożeńców. 

Różne typy fotografów i filmowców 

Każdy profesjonalny fotograf ma swoje metody pracy i usługi. W przypadku wesel wszystkich kamerzystów i fotografów łączy jedno – uchwycenie najpiękniejszych i najważniejszych chwil dla nowożeńców, pokazanie piękna ceremonii i miłości łączącej dwoje ludzi. Warto sprawdzić kilku usługodawców, obejrzeć ich pracę, materiały na stronach internetowych, wybrać się do studia i wtedy dokonać wyboru usługodawcy z działu foto-video z wesela.

Pamiątki foto-video, o jakich marzycie

Osoby oferujące usługi filmowania wesel, łączą fotografię i film, oferując nowożeńcom wspaniałą pamiątkę. Zdjęcia można otrzymać w ślicznym, eleganckim albumie w postaci fotoksiążki, a film na DVD oraz HD na penrive. Konwencja reportażu i teledysków doskonale sprawdza się podczas wesel, a oglądanie ich później nie zanudza widzów. 

Standardowe usługi foto-video z wesela obejmują: reportaż z domu Panny Młodej i Pana Młodego, filmowanie uroczystości i przyjęcia weselnego oraz videosesję plenerową. Zapewniony jest cyfrowy montaż materiału (czołówka i prezentacje).