Kieliszki dla młodej pary i gości – Targi Ślubne – Targi Młodej Pary

Kieliszki dla młodej pary i gości

Toasty za młodą parę, gości, świadków, rodziców są nieodłączną częścią wesela. Popularne są przyśpiewki związane z alkoholem. Pierwszą atrakcją dla pary młodej, tuż po przybyciu na salę weselną jest uroczyste powitanie przez rodziców lub gospodarzy sali chlebem, solą oraz kieliszkami wódki. Nowożeńcy częstują się kawałkami chleba przyprószonego solą i wypijają wódkę, po czym z rozmachem tłuką kieliszki, rzucając je za siebie. Tłuczenie kieliszków ma symbolizować pomyślność i szczęście, sól zwalcza złe duchy, a chleb oznacza dostatek i bogactwo. Kieliszki są nieodłącznym elementem przyjęcia weselnego i ciekawą ozdobą stołu.

Rodzaje kieliszków na weselu

Elementem obowiązkowym są kieliszki do wódki, szampana i wina. Coraz częściej pojawiają się kufle na piwo. Wiele zależy od tego, jaki alkohol jest na weselu. Kieliszki na weselu mogą być udekorowane różnymi motywami: wstążki, kokardki, kryształki, koraliki, serduszka, miniaturka ubrania ślubnego, motylki. Para młoda może zamówić kieliszki  na wesele z personalizowanym grawerem zawierającym imiona i datę ślubu. Imienne kieliszki będą wyjątkową pamiątką po weselu i mogą być używane w domu przy każdej okazji, np.: na rocznicę ślubu, czy romantyczną kolację.

Zastawa gwarantowana przez dom weselny

Zastawa  nie musi spędzać snu z powiek młodej parze. Domy weselne i restauracje najczęściej dysponują kieliszkami na wesele, a nawet okolicznościowymi dekoracjami. Można dogadać się z właścicielem sali i  udekorować kieliszki według swoich upodobań. 

Kieliszki młodej pary

Kieliszki adresowane do młodej pary to hit wesel. Można je kupić w przystrojeniu odpowiadającym oczekiwaniom narzeczonych, a nawet zamówić personalizację w postaci graweru. Kieliszki weselne dedykowane nowożeńcom są oryginalną ozdobą stołu weselnego. Piękne szkło wysokiej jakości czyni kieliszki wyjątkowo ozdobnymi i niezwykle eleganckimi. Z pewnością spełnią nawet największe wymagania młodej pary.

Oryginalne kieliszki na weselu

Kieliszki na wesele powinny mieć prostą formę i muszą być wykonane z najwyższej jakości szkła, ponieważ tylko wtedy wyglądają bardzo elegancko.  Takie kieliszki znakomicie wyglądają przy każdej zastawie stołowej i mają jeszcze jedną zaletę – można je przystrajać w dowolny sposób i dostosować do stylu wesela. Dzięki temu z prostych kieliszków można wyczarować cudeńka, które na długo zostaną w pamięci gości. Oczywiście w ofercie sklepów z artykułami ślubnymi są oryginalnie zdobione i niepowtarzalne kieliszki na wesele.

Kieliszków na weselu nie może zabraknąć. Ogrom dekoracji sprawia, że można dobrać je do każdej aranżacji stołu. Dobrze, aby pamiętać o kilku zapasowych kieliszkach na wypadek zbicia kilku sztuk podczas weselnych zabaw.