Ślubne dekoracje — najnowsze trendy – Targi Ślubne – Targi Młodej Pary

Ślubne dekoracje — najnowsze trendy

Początek roku, jak to zwykle bywa, przynosi ze sobą nowe trendy w modzie, technologii, kosmetologii i wielu innych dziedzinach. Nie inaczej jest w kwestii dekoracji ślubnych. Pośród wszystkich przygotowań do ślubu łatwo jest się pogubić co wpisuje się w trendy, a co już jest zupełnie niemodne. Jeśli planujecie ślub na ten rok i zastanawiacie się na jakie ozdoby ślubne warto postawić, by być na topie, to zapraszamy do przeczytania tego wpisu! Dowiecie się z niego na jakie kwiaty trzeba się zdecydować, przystrajając salę weselną oraz jakie kolory, motywy i dodatki w 2020 roku będą najbardziej trendy!  

Modne kwiaty i kwieciste ozdoby ślubne

Kwiaty nigdy nie wychodzą z mody – to pewne, jak to że po każdej nocy przyjdzie dzień. W tym roku jednak kwiaty będą królować w nieco innej formie. Na sali weselnej najmodniejsze będą dekoracje ślubne w postaci kwiecistych pędów zwisających z sufitu oraz kwiatowe ścianki. Rodzaj kwiatów nie ma większego znaczenia lecz topowym kolorem będzie burgund, fiolet i inne ciemne, nasycone barwy. Bardzo modne są kwiaty sezonowe – zarówno w bukietach, jak i we włosach oraz na stołach weselnych. Takie kwiatowe stroiki na stoły warto połączyć ze złotymi lub miedzianymi dodatkami, by uzyskać zachwycający efekt!

Nieoczywiste dekoracje ślubne

W trendach dekoracji ślubnych jak co roku musiała pojawić się jakaś nieoczekiwana nowość, która może wprost zrewolucjonizować wygląd sal weselnych. W 2020 roku są to odważne kolory, takie jak: czerń, neony i nietypowe połączenia dwóch barw – khaki i burgund, granat i róż, granat i bordo, fiolet i szarość, pudrowy róż i turkus, róż i mięta oraz śliwka i granat. Moda lubi też wielkie powroty i w tym sezonie będziemy świadkami wielkiego comebacku weluru. Jest to materiał, który często kojarzony jest ze ślubem lecz w swej historii miał wzloty i upadki. Teraz znów jest na szczycie i użycie go jako elementu dekoracji ślubnych będzie czyniło je bardzo topowymi. Modne staje się również samodzielne wykonanie różnch weselnych dekoracji. Nie wszyscy jednak znajdą na to czas, więc rynek oferuje szeroki wachlarz specjalistów, których można spotkać m.in. na targach ślubnych.

Trendy 2020 i 2021 w ślubnych dekoracjach 

W trendach ślubnych dekoracji na 2020 i 2021 rok znajdują się także kwieciste ozdoby ślubne urozmaicone małymi światełkami i lampionami. Prawdziwym hitem będzie także trawa pampasowa, która doskonale wpisze się w wesele w stylu boho. Co do samego stylu w jakim powinno być utrzymane nowoczesne i modne wesele w tym roku, to poza wspomnianym już boho, na topie będzie także styl rustykalny i glamour. We wszystkich tych stylach mile widziane będą zwisające girlandy i baldachimy kwiatowe, dużo liści, gałązek i owoców.  

W tym roku czeka nas sporo zmian jeśli chodzi o dekoracje ślubne. Nie wszyscy jednak chcą podążać za trendami. Ci z Was, którzy podczas przystrajania sali weselnej chcą postawić na klasyczne dekoracje kwiatowe w stonowanych pastelowych kolorach, wcale nie będą passé. Najważniejsze, zarówno w dekoracjach ślubnych, jak i w każdym innym aspekcie weselnym jest to by wszystko spełniało Wasze oczekiwania i trafiało w Wasze gusta. To Wy tego dnia jesteście najważniejsi  – reszta to tylko dodatki!