Spersonalizowane zaproszenia ślubne – Targi Ślubne – Targi Młodej Pary

Spersonalizowane zaproszenia ślubne

Przed Wami wybór wzoru jednego z najważniejszych zaproszeń w życiu. Jak je estetycznie spersonalizować?

Gdzie znaleźć idealne ślubne zaproszenia?

Spersonalizowane zaproszenia ślubne to standardowe rozwiązanie, wybierane przez większość młodych par. Alternatywą jest ogólny wzór zaproszeń do uzupełniania ręcznego lub nadruku. Ogromny wybór zaproszeń ślubnych z różnych kategorii znajdziecie w sklepach internetowych ze ślubnymi dodatkami, w sklepach z akcesoriami papierniczymi oraz u wystawców na targach ślubnych

Pary młode oglądają zaproszenia na ślub na targach ślubnych przy stoisku Pracowni Manufaktury.

Formy personalizacji zaproszeń ślubnych:

  • Najczęstszą i najbardziej wygodną metodą personalizacji jest nadruk. Możecie też pokusić się o zaproszenia wycinane laserowo, malowane ręcznie lub pisane ręcznie piórem. 
  • Personalizacja dotyczy nie tylko wpisania danych gości, ale i treści wkładek, na których umieszczamy wskazówki odnośnie preferowanych prezentów. Wybór stylu personalizacji jest tak naprawdę nieograniczony.
  • Oprócz tradycyjnych kart dla gości warto przemyśleć przygotowanie zaproszeń ślubnych typu VIP dla rodziców, dziadków, rodziców chrzestnych i świadków. 

Na stoisku wystawcy targów ślubnych prezentuje się pełen zestaw spersonalizowanej papeterii i zaproszeń ślubnych.

Zaproszenia w Waszym stylu:

  • ekologicznie – wybierzcie papier z recyklingu, postawcie na naturalne materiały i pachnące dekoracje (suszone kwiaty, zioła), wpiszcie własnoręcznie dane gości,  
  • z Waszym zdjęciem na stronie głównej zaproszenia,
  • w formie pudełeczka – drewniane lub papierowe; koniecznie ze spersonalizowaną, drukowaną wkładką; dane gości można wyciąć laserem na wieczku pudełka,
  • elegancki rulon – czyli personalizowane zaproszenia jednokartkowe w formie papierowego zwoju; za kluczową dekorację służy ozdobna wstążka lub sznurek; warto postawić na papier czerpany i własnoręczne wpisanie danych gości,
  • ślubna pocztówka – rozwiązanie z nutką humoru, które sprawdzi się przy ślubach w stylu lekkim, niezobowiązującym,
  • kartka ręcznie malowana – opcja, którą możecie zamówić… lub wykonać własnoręcznie; niełatwa opcja wykonania zaproszenia DiY z pewnością zapadnie gościom w pamięć.

Stoisko wystawcy targow slubnych prezentuje spersonalizowany zestaw - zaproszenia dla gości weselnych, winietki, menu w sali weselnej oraz zaproszenia.

Zaproszenia ślubne — jak je spersonalizować, by goście poczuli się wyjątkowo?

W przypadku zaproszeń na uroczystości rodzinne liczy się nie tylko forma, ale i treść przekazu. Nie zapominajcie o użyciu zwrotów podkreślających szacunek do zaproszonej osoby. Możecie wybrać zwroty klasyczne w stylu „Szanowna/y” lub użyć bardziej osobistego „Kochani Goście”. W przypadku osób, które doskonale znacie możecie pokusić się o zwroty mniej formalne np.: „Kochani!”, „Drodzy”, „Asiu i Tomku”. Pamiętajcie, aby informacja o preferowanych prezentach brzmiała jak luźna sugestia – nie zmuszajcie gości do jednoznacznego wyboru. Połóżcie nacisk na podkreślenie chęci spędzenia wspólnego czasu na dobrej zabawie.