24 października 2021
EXPO Mazury

Pobierz bilet

Targi Młodej Pary w Ostródzie

Już 24 października 2021 roku odbędzie się największe wydarzenie branży ślubnej w rejonie Olsztyn – Ostróda. Jesienne wizyta na Targach Młodej Pary w EXPO Mazury to jedyna taka szansa by zobaczyć ciekawe oferty, skorzystać z rabatów targowych i spotkać się z ekspertami branży ślubnej!

Odkryj, jak w jeden dzień zorganizować idealny ślub i wesele. Zorganizuje je bez zbędnych stresów, w magicznej atmosferze targów ślubnych! Porozmawiasz tu z wedding planerem, przymierzysz obrączki ślubne, garnitur, wybierzesz zaproszenia i dekoracje, znajdziesz usługodawców o jakich jeszcze nawet nie marzysz! Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco.


Lokalizacja

EXPO Mazury OstrГіda

ul. Grunwaldzka 55

Dojazd samochodem

GPS: 53.683926, 19.995721
Obiekt znajduje siР”в„ў na styku krajowych drГіg numer 7 i 16. Lokalizacja uЕ‚atwia dojazd rГіwnieР•С˜ z lotnisk w GdaЕ„sku, Bydgoszczy czy Warszawie.

Poprzednie edycje Targów Młodej Pary w Ostródzie

Targi ślubne każdorazowo gromadzą tysiące zwiedzających. Wystawcy z całej Polski w jednym miejscu prezentują swoje najlepsze umiejętności i produkty. Zobacz relacje z innych wydarzeń!

Pytania i odpowiedzi
 1. Jaka jest cena biletГіw na targi Е›lubne w OstrГіdzie?

  Bilet na Targi MЕ‚odej Pary w OstrГіdzie kosztuje 10 zЕ‚.

 2. Czy cena biletu na targi Е›lubne obejmuje wszystkie atrakcje?

  Cena biletu na wydarzenie Е›lubne w OstrГіdzie obejmuje wszystkie pokazy, prelekcje i warsztaty. KupujД…c wejЕ›ciГіwkД™ na Targi MЕ‚odej Pary, rezerwujecie wstД™p na caЕ‚y zestaw wydarzeЕ„ towarzyszД…cych. WyЕ‚Д…czeniu podlega wstД™p do strefy VIP dostД™pnej na wybranych eventach.

 3. Czy szatnia jest pЕ‚atna?

  Na targach Е›lubnych w OstrГіdzie obiekt nie pobiera opЕ‚at za szatniД™.

 4. Czy parking jest pЕ‚atny?

  Na targach Е›lubnych w OstrГіdzie skorzystacie z bezpЕ‚atnego parkingu.

Media partnerskie