6 powodów, dla których warto odwiedzić Targi Młodej Pary – Targi Ślubne – Targi Młodej Pary

6 powodów, dla których warto odwiedzić Targi Młodej Pary

 

Targi Młodej Pary to wyjątkowe wydarzenie na eventowej mapie Polski. Jest skierowane do wszystkich zakochanych, którzy przygotowują się do ślubu, oraz ich bliskich, którzy pomagają im w tym niezwykłym czasie. Jednego dnia w jednym miejscu spotykają się narzeczeni oraz usługodawcy zajmujący się branżą ślubną, by wspólnie odkryć najlepsze, szyte na miarę rozwiązania dla każdej z par. Przygotowujecie się do ślubu i wesela? Poznajcie 6 powodów, dla których nie możecie przegapić Targów Młodej Pary w swoim mieście!

 

Targi Młodej Pary w kilku miastach w Polsce

 

Zacznijmy od miejsca, w jakim organizowane są targi ślubne. Targi Młodej Pary już od kilku lat odbywają się w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. W 2019 roku do naszych miast dołączyła również malownicza Ostróda. Dobry dojazd do tych miejsc z niemal każdej części Polski może zachęcić Was do podróży! W każdym mieście spotkacie zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich wystawców. Wszystko po to, abyście w każdym zakątku kraju mogli zorganizować wesele marzeń.

 

Zróźnicowana oferta targów ślubnych

 

Oferta Targów Młodej Pary zaspokoi najbardziej wymagające pary młode. Przed każdym wydarzeniem dbamy o różnorodność usług, z jakimi można zapoznać się na miejscu. Sami często wychodzimy z inicjatywą i zapraszamy do siebie wystawców, których stoiska najchętniej odwiedzają przyszli małżonkowie. Dzięki temu znajdziecie u nas całą gamę produktów: klasyczne i alternatywne, tradycyjne i nowoczesne, wzorcowe oraz zupełnie niestandardowe. Część wystawców przyjeżdża z najbliższej okolicy, inni to marki, które można spotkać w całej Polsce. Każda para młoda znajdzie tu coś dla siebie.

Tort weselny ozdobiony kwiatami i palmami stoi na słodkim stole weselnym.

Spotkania na żywo

 

Przestrzeń targów ślubnych pozwala poczuć atmosferę ślubu i wesela. To nie jedyny powód, dla którego warto przenieść się z poszukiwań w Internecie na halę pełną najlepszych ślubnych okazji. W tym jednym miejscu możecie spotkać się w cztery oczy z wieloma usługodawcami, porozmawiać z jubilerem, posłuchać DJ-a, złapać kontakt z fotografem czy nawiązać nić porozumienia z dekoratorką. Przechadzając się miedzy stoiskami, oszczędzacie Wasz cenny czas, który poświęcilibyście na jeżdżenie na spotkania. Uczestnictwo w targach ślubnych to więc pierwszy krok do dobrze zorganizowanego przyjęcia!

Wystawca weselny opowiada na scenie z mikrofonem o swojej pracy.

Produkty na wyciągnięcie ręki

 

Warto nawiązać relacje nie tylko z weselnymi usługodawcami. Targi ślubne to doskonała okazja, by dotknąć tkanin czy materiałów dekoracyjnych, przymierzyć obrączki lub dodatki, skosztować weselnych słodkości czy posłuchać na żywo weselnej muzyki. To właśnie doświadczanie jest największą przewagą targów ślubnych nad Internetem, którego zasoby są wręcz nieograniczone. Zebranie tych wszystkich produktów i usług w jednym miejscu znów oszczędza narzeczonym wiele czasu i zachodu.

Na słodkim weselnym stole leżą torty weselne, babeczki i inne słodkości.

Targowe oferty specjalne

 

Należycie do łowców okazji? Każdy z nas cieszy się, kiedy uda się złapać coś wyjątkowego w wyjątkowej cenie. Targi Młodej Pary to wydarzenie, na które wystawcy przygotowują się w sposób szczególny. Nie tylko szykują wspaniałe stoiska, by stworzyć jak najprzyjemniejszą przestrzeń do rozmowy ze zwiedzającymi, ale też starają wyróżnić się swoją ofertą. W efekcie tego wielu usługodawców oferuje coś specjalnego tylko dla gości targów ślubnych. Możecie więc liczyć na targowe rabaty i promocje niedostępne nigdzie indziej! 

Projektantka przekazuje voucher na suknię ślubną szczęśliwej młodej parze.

Wydarzenia towarzyszące Targom Młodej Pary

 

Wystawcy i zwiedzający znajdują się w centrum naszej uwagi podczas targów ślubnych. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by targi ślubne stały się okazją do świetnej zabawy! Właśnie dlatego każdy event obfituje w moc dodatkowych atrakcji. Jesiennym edycjom towarzyszy strefa dedykowana pannom młodym: Bridal Fashion & Beauty. W zimie natomiast narzeczeni mogą liczyć na jeszcze więcej różnorodnych pokazów i prelekcji na scenie. W zależności od zaangażowania wystawców organizujemy dodatkowe konkursy z ciekawymi i wartościowymi nagrodami. Zadanie konkursowe zawsze owiane jest tajemnicą do samych targów. Pewne jest jedynie to, że każde wydarzenie jest inne i na każdym możecie liczyć na ogromne ślubne emocje!