Relacja z Targów Młodej Pary w Gdańsku — targi ślubne 10 listopada 2019 r. – Targi Ślubne – Targi Młodej Pary

Relacja z Targów Młodej Pary w Gdańsku — targi ślubne 10 listopada 2019 r.

 

Zawsze chętnie wspominamy emocje, jakie towarzyszą nam na targach ślubnych w Gdańsku. Gorąca atmosfera to cecha charakterystyczna północnej Polski. Zwiedzający za każdym razem podwójnie zaskakują nas swoim entuzjazmem i zaangażowaniem w proponowane atrakcje. Przeczytajcie, jak wspólnie bawiliśmy się na Targach Młodej Pary w Gdańsku 10 listopada 2019!

 

Ślub i wesele — sezon 2019/2020 

 

Na scenie stoją modelki w białych sukniach ślubnych podczas pokazu mody w EXPO Mazury.

Co nowego w branży ślubnej? Jaki styl dominuje i co podoba się przyszłym parom młodym? Co można znaleźć na stoiskach? Na Targach Młodej Pary gromadzimy to, co najlepsze. Znajdziecie tu najnowsze trendy, alternatywne rozwiązania i innowacje, ale także elementy tradycji, bez których nie odbędzie się żadne wesele! Ale nie tylko różnorodna stylistyka usługodawców przyciągnęła na ostatnie wydarzenie w Gdańsku tysiące zwiedzających. Na miejscu czekało na narzeczonych mnóstwo modowych atrakcji na scenie, rozmowy z projektantami, warsztaty i prelekcje przygotowujące młode pary do tego Wielkiego Dnia. Pierwszy raz w Gdańsku powstała strefa dedykowana przyszłej pannie młodej — Bridal Fashion & Beauty.

 

Moda i uroda w AmberEXPO

 

Na modelce widzimy białą koronkową suknię panny młodej.

Strefa Bridal Fashion & Beauty to nowość na targach ślubnych. Jest to przestrzeń spotkań i rozmów z projektantami, miejsce, gdzie możemy przymierzyć suknię ślubną czy zasięgnąć porady stylisty. W Gdańsku panny młode miały okazję porozmawiać o urodowych przygotowaniach do ślubu i poznać wszystkie tajemnice, jak olśniewać i zachwycać wszystkich gości podczas przyjęcia.

 

Bridal Fashion & Beauty w Gdańsku stworzyliśmy wspólnie: Salon Mody Ślubnej „Naomi”, Mile Biżuteria Artystyczna, MONAO, Make Up SHOWROOM Ida Sokołowska, Izabela Jurczak Makeup, Aleksandra Szymańska – stylizacje fryzur, Cottonganic, Baltiqa Day Spa. 

 

Spotkania, warsztaty i prelekcje na Targach Młodej Pary

 

Wszystkich narzeczonych zapraszamy do wprowadzenia charytatywnego akcentu na swoje wesele. W Gdańsku towarzyszyły nam fundacja Mam marzenie i Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, które polecamy każdej parze chcącej dzielić się dobrem w piękny dzień swojego ślubu. To oczywiście też czas troszczenia się o siebie! Prócz spotkań przy stoiskach zwiedzający mogli wziąć udział w dedykowanych prelekcjach na temat urody, makijażu, a także fotografii ślubnej czy ślubów w plenerze.

 

Prelekcje poprowadzili specjaliści z Baltiqa Day Spa — Magdalena Cal-Kamińska, Kilar Fotografia — Łukasz Kilar, Make Up SHOWROOM — Ida Sokołowska, Dekori Dekoracje — Błażej Maziarz. Swoją książkę „Zaprojektuj swój ślub” zaprezentowała Maja Lange.

 

Sporym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty tańca prowadzone przez doświadczonych instruktorów ze szkoły tańca IRIS. Goście specjalnej strefy VIP otrzymali vouchery na próbne lekcje, dzięki którym oczarują weselników pierwszymi krokami na parkiecie. Bilety Premium gwarantowały im również inne prezenty od ulubionych marek. Nie zawiedli się również wielbiciele konkursów!

 

Konkurs Targów Młodej Pary

 

Na scenie stoi czterech laureatów konkursu targów ślubnych w Ostródzie.

Konkurs na jesiennych targach ślubnych w Gdańsku przyciągnął bardzo wiele kreatywnych par i rozbudził wielkie emocje pod sceną. Nic dziwnego, gdyż zwycięzcy wyszli z wydarzenia z suknią ślubną o wartości 5000 zł, makijażem, pakietem Day Spa Vip oraz romantycznym pobytem w hotelu Mercure we Wrocławiu.

 

Nagrody ufundowali: Baltiqa Day Spa, Make Up SHOWROOM Ida Sokołowska, Salon Sukien Ślubnych i Wieczorowych MONAO oraz same Targi Młodej Pary.

 

Na każdym wydarzeniu konkursy mają nieco inną formułę i oczywiście różne, wspaniałe nagrody. Co zrobić, by wygrać? Często trzeba zaskoczyć jury ciekawą odpowiedzią, ale też wykazać się wiedzą o targach ślubnych. Prócz możliwości zwycięstwa to po prostu świetna zabawa! Rozrywki dostarczają także inne atrakcje na scenie.

 

Co działo się na scenie w Gdańsku?

 

Wszystkie panny młode zbierały się pod sceną podczas profesjonalnych pokazów mody. O ich oprawę zadbał reżyser sceniczny oraz dyrektor kreatywny marki Dastan — Maciej Majzner. Oglądaliśmy najnowsze kolekcje Cottonganic, MONAO oraz Naomi. Prócz sukien ślubnych scena dostarczyła nam niezwykłych wrażeń muzycznych. Wystąpił Kobiecy Kwartet Smyczkowy, zespół Bellcanti, DJ Sławomir Bieniek i muzyk Juan Felipe Alvarado. Widzowie mogli podziwiać pokaz pierwszego tańca w wykonaniu Szkoły Tańca IRIS i rozgrzać się przy gorących rytmach z tancerkami Queens of The Night. Pary, które szukały dodatkowych atrakcji dla swoich weselnych gości, z pewnością rozważają teraz pokaz barmański na swoim weselu. Wszystko dzięki występom niesamowitych barmanów Filipa Ciszkowskiego oraz Dariusza Owczarka. Nieprzekonanych do nieoczywistych weselnych rozrywek mógł zachęcić występ karykaturzysty. Karykaturę na żywo na naszej gdańskiej scenie stworzył Łukasz Szostak. 

 

Pokaz barmański na targowej scenie w EXPO Mazury.

Usługodawcy na targach ślubnych

 

Poza sceną jak zawsze narzeczeni mieli z czego wybierać wśród różnorodnych usług związanych ze ślubem i weselem. Targi Młodej Pary w Gdańsku zgromadziły najlepszych specjalistów: fotografów, jubilerów, projektantów mody damskiej i męskiej, stylistów, florystów, dekoratorów, muzyków, wedding planerów, domy weselne, cukierników, barmanów, animatorów i wielu innych usługodawców, którzy robią wszystko, by zorganizować wraz z młodymi parami imprezy marzeń. Kto przegapił okazję, by spotkać ich na żywo w jednym miejscu, pooglądać, porozmawiać i pokosztować — może odwiedzić AmberEXPO już 16 lutego! Wtedy odbędzie się zimowa edycja targów ślubnych w Gdańsku, na której nie zabraknie kolejnych niespodzianek.