Wróć do listy artykułów

Blog

23.05.20

Na targach ślubnych prezentują swoją ofertę fotografowie oraz fotobudki, wraz z gotowymi zdjęciami z przyjęć.Fotobudka na weselu – ulubiona zabawa gości

Wiele par zastanawia się nad tym, jakie atrakcje przygotować dla swoich gości. Dobra muzyka, tańce, konkursy, oczepiny, to dość typowe elementy wesela. Drink- bar ma swoich zwolenników. Animator zabaw dla dzieci to też popularna atrakcja, ponieważ czasem udaje się do zabawy wciągnąć także dorosłych. Jest jedna rzecz, która na weselu zapewni świetną zabawę dla gości bez względu na ich wiek – to fotobudka.

Fotobudka na weselu, czyli zabawa, której nie oprze się żaden gość

Fotobudka na weselu to hit ostatnich miesięcy. Jest to miejsce, gdzie goście i nowożeńcy mogą zrobić sobie zabawne pamiątkowe zdjęcia. Fotobudki spotykane są przy różnych okazjach: urodzinach, przyjęciach firmowych, studniówkach, festynach. Dotarły także na salę weselną i bardzo dobrze wpisały się w potrzeby weselników. Fotobudka na weselu jest modnym gadżetem. To doskonała zabawa, której nie oprze się żaden gość, taka odskocznia od oficjalnej atmosfery weselnego przyjęcia. Fotobudkę na weselu uwielbia młodzież, ponieważ jest to świetne miejsce do zrobienia śmiesznych zdjęć, które młodzi ludzie uwielbiają.  Najmłodsze pokolenie lubi przebierać się w maski, kapelusze , zabawne okulary i peruki. Nie oburzają się osoby starsze, które też chętnie zrobią sobie śmieszne zdjęcie.

Dlaczego warto pomyśleć o fotobudce na swoim weselu?

Fotobudka na weselu to ogromna frajda dla nowożeńców i młodych. Jest to bardzo oryginalna atrakcja, którą z pewnością docenią goście. Trzeba pamiętać o jednym, że pod wpływem dużej ilości procentów, goście mogą tłoczyć się przed fotobudką, zapominając o zabawie na sali. Może także dojść do zniszczenia rekwizytów. O wadach i zaletach fotobudki powstał cały oddzielny wpis. O fotobudce warto pomyśleć, jako o dodatkowej atrakcji, z której można skorzystać do określonej godziny, np.: do oczepin. W fotobudce zmieszczą się maksymalnie 4 osoby, więc znakomite zdjęcia mogą mieć zakochane pary i rodziny.

Zabawa ze zdjęciami na małych i dużych

Śmieszne zdjęcia to ciekawa forma na urozmaicenie ślubnego przyjęcia. Przebieranie się w zabawne stroje to wielka przyjemność dla gości. Takie zdjęcia są wspaniałą pamiątką dla uczestników wesela. Na koniec warto zaproponować gościom wspólne zdjęcie w gadżetach z fotobudki. Para młoda może wykonać zdjęcia w fotobudce z każdym gościem, aby wszyscy mieli pamiątkę. Zajmuje to dużo czasu, ale zabawa jest znakomita.

Pamiątki z fotobudki na weselu

Fotobudka na weselu łączy w sobie zabawę z niebanalnymi pamiątkami, jakimi są zdjęcia w śmiesznych stylizacjach. Jest to forma rozrywki,  która na długo zostaje w pamięci i rodzinnym albumie.

Fotobudka na weselu, zwłaszcza wynajmowana na określony czas, to strzał w dziesiątkę. Dzięki niej goście i nowożeńcy mają wspaniałe i niepowtarzalne pamiątki w postaci nietypowych zdjęć z wesela. Panna młoda w pięknej sukni i jednocześnie  w zabawnych, dużych, kolorowych okularach – takie zdjęcie to hit w domowym albumie.

Przeczytaj również

...

10.12.2018

Kino plenerowe na weselu

Jak sama nazwa wskazuje kino plenerowe to nic innego jak seans filmowy pod gołym niebem. Historia kina plenerowe sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku...


...

29.04.2018

Grawer na obrączkach ślubnych

Obrączki to nieodłączny element każdego ślubu, to także symbol, który od dnia ślubu aż po kres naszych dni towarzyszy nam na serdecznym palcu w codziennym życiu małżeńskim...

...

11.04.2018

5 rzeczy, na których nie warto oszczędzać organizując ślub i wesele

„Nie można w tym dniu oszczędzać na wszystkim” – pomyślicie – pełna zgoda! Na pewnych elementach ślubnej ceremonii oraz weselnej zabawy oszczędzać nie należy…

Media partnerskie