Dobierzcie obrączki do charakteru Waszego związku – Targi Ślubne – Targi Młodej Pary

Dobierzcie obrączki do charakteru Waszego związku

Obrączki ślubne to od wieków symbol miłości, wierności i przynależności do drugiej osoby. Nie są to zwykłe przedmioty – to w nich zamknięte są Wasze uczucia, pragnienia i wszelkie wartości. Dlatego ważne jest odpowiednie dobranie tego rodzaju biżuterii tak, aby oddawała charakter Waszego związku. Obrączki są trwałym atrybutem, który przez długie lata będzie Wam przypominał o złożonej sobie nawzajem przysiędze, zatem nie mogą być one wybierane niedbale i bez odpowiedniego przemyślenia zakupu. Jak zabrać się do poszukiwań obrączek idealnych, które będą Wam towarzyszyć przez całe życie? 

Obrączki ślubne — symbol Waszej miłości

Wybór obrączek ślubnych to jedna z najważniejszych decyzji przed ślubem, jaką musicie podjąć WSPÓLNIE. Nie bez przyczyny podkreślamy „wspólnie”, gdyż często słyszy się, że to raczej kobiety mają decydujący wpływ na zakup obrączek. Pamiętajcie jednak, że ma to być symbol Waszej miłości, zrozumienia i wzajemnego szacunku, więc podejmijcie się tego zadania razem. Zwróćcie przy tym uwagę na to, że będziecie je nosić przez resztę Waszego wspólnego życia, zatem nie kierujcie się chwilową modą na jakiś model czy też nagłym impulsem, by zaszaleć z wzornictwem. Obrączki, które założycie sobie przed ołtarzem powinny być ponadczasowe i dopasowane do Waszych charakterów. 

Narzeczeni oglądają i mierzą obrączki na targach ślubnych.

Klasyczne, finezyjne, alternatywne — obrączki takie jak Wy

Nie przejmujcie się tym, co o Waszych obrączkach pomyślą inni – to przede wszystkim Wam mają się podobać. Jeśli jesteście fanami metalu, kupcie czarne lub czarno-złote obrączki, jeśli lubicie styl glamour, postawcie na mocne zdobienia, a może wolicie skromność i prostotę? Wybierzcie zatem klasyczny wzór bez zbędnych detali. Obrączki ślubne mają być ważne dla Was samych i oddawać swoim wyglądem to, co Was łączy. Nawet jeśli nie do końca podzielacie swoje pasje i zainteresowania, nie powinniście zważać na utarty schemat, że obrączka panny młodej musi być podobna do tej pana młodego. Obrączki mogą się od siebie różnić!

Grawer, czyli 100% personalizacji

W tym miejscu dochodzimy do sedna tego wpisu, czyli elementu, który uczyni Wasze obrączki ślubne tymi szczególnymi i niepowtarzalnymi, a mianowicie – grawer! Grawer na obrączkach to prawdziwy must have zakochanych. Zazwyczaj pary grawerują datę swojego ślubu i imię drugiej połówki. Jednak jeśli chcecie być bardziej niestandardowi, możecie pokusić się o grawer z jakimś symbolem kojarzącym się Wam, np. z dniem, w którym się poznaliście, pierwszą randką albo innym pięknym wspomnieniem. Możecie również zamiast imion wygrawerować swoje pseudonimy lub słowo, które idealnie opisuje Wasz związek. Pomysłów jest naprawdę wiele, i tak jak już wcześniej pisaliśmy, pamiętajcie, że to Wasze i tylko Wasze obrączki, więc powinny być takie, jak Wy chcecie! 

Na paletce ułożone jest wiele par obrączek ślubnych oglądanych i mierzonych przez zwiedzających targów ślubnych.

Obrączki ślubne są czymś wyjątkowym i pięknym. To rodzaj biżuterii, który zawsze będzie najbliższy Waszym sercom. Nie pozwólcie, by były to zwyczajne ozdoby, takie jak u milionów par. Niech będą Waszym amuletem, czymś, co zawsze będzie Wam przypominać o tym jednym z najpiękniejszych dni w Waszym życiu – Waszym ślubie. Dniu, w którym założyliście sobie nawzajem te cudowne, spersonalizowane i niezwykle symboliczne obrączki!