Stylista ślubny – profesjonalna pomoc przed ślubem – Targi Ślubne – Targi Młodej Pary

Stylista ślubny – profesjonalna pomoc przed ślubem

Ślub to wyjątkowa ceremonia. Para młoda przysięga sobie miłość, wierność i bycie razem na dobre i na złe. Uroczystość  odbywa się na oczach gości – rodziny i przyjaciół. Państwo młodzi w centrum uwagi wszystkich gości. W tym wyjątkowym dniu wygląd pary młodej musi być nienaganny. W osiągnięciu idealnego wyglądu pomoże stylista ślubny.

Stylista ślubny – dla Niej czy dla Niego?

Stylista ślubny to profesjonalna pomoc dla osób, które nie potrafią dobrać wszystkich elementów stroju ślubnego. Na usługach fachowca skorzystają kobiety i mężczyźni. Stylista ślubny ocenia walory i mankamenty sylwetki i na tej podstawie doradza, jaką kreację wybrać na ślub. Wysłucha oczekiwań zakochanych i na podstawie ich upodobań pokaże możliwe stylizacje. Także pan młody chce dobrze wyglądać, a jego garnitur powinien pięknie współgrać ze stylizacją wybranki serca.

Czym zajmuje się stylista ślubny?

Jednym zdaniem można powiedzieć, że ślubny stylista zajmuje się dobraniem strojów i dodatków, również fryzury ślubnej i makijażu na najważniejszy dzień w życiu zakochanej pary. Dzięki jego poradom państwo młodzi będą wyglądać znakomicie i zachwycać swoich gości. Przed spotkaniem ze stylistą ślubnym trzeba zdecydować o wysokości budżetu, który planuje się przeznaczyć na zakup kreacji ślubnych dla Niej i dla Niego. Stylista ślubny, który bardzo dobrze zna lokalny rynek usług ślubnych, doradzi najlepszego fryzjera i makijażystkę lub kosmetyczkę w danej okolicy. Dzięki temu młoda para trafi w ręce fachowców i będzie miała pewność, że pięknego wyglądu w dniu ślubu. Atutem korzystania z usług osobistego ślubnego stylisty jest profesjonalna i obiektywna porada.

W czym pannie młodej pomoże doradca do wizerunku i stylu?

Ślubny stylista to doradca od wizerunku i stylu – bezstronny profesjonalista, którego rady są godne zaufania. Jeżeli panna młoda wybierze się do salonu ślubnego z przyjaciółką, czy siostrą, to nie może być pewna, czy opinia tych osób jest obiektywna. Najbliższe osoby zawsze powiedzą, że „wyglądasz super”, „ślicznie, cudnie”. Ślubny stylista dostrzeże mankamenty i obiektywnie powie, w której sukni, kobieta wygląda najpiękniej. Do sukni dopasuje dodatki: nakrycie głowy, biżuterię , bukiet i buty. Panna młoda może tylko zyskać na tej współpracy.

Jakie korzyści ze spotkania ze stylistą ślubnym wyniesie pan młody?

Dzień ślubu to ważna chwila w życiu mężczyzny, który też chce tego dnia wyglądać elegancko. W końcu wybrance swojego serca miłość i wierność. Z kawalera staje się mężem. Stylista ślubny może pomóc mężczyźnie dobrać garnitur, koszulę, buty i muszkę/krawat. Określa typ sylwetki, dobiera ubranie oraz dodatki nie tylko do typu urody, ale także do charakteru ślubu. Na pierwszym spotkaniu stylista ślubny omawia oczekiwania pana młodego, analizuje jego wygląd, a na drugim przedstawia proponowaną stylizację ślubną oraz dodatki. Radzi w kwestii zadbania o skórę i włosy.

Stylista ślubny przygotuje najważniejsze stroje w życiu pary, sprawi, że młodzi ludzie składający małżeńską przysięgę będą wyglądali pięknie w trakcie ceremonii, na weselu, na filmie z wesela i zdjęciach.