Dekoracja samochodu do ślubu – Targi Ślubne – Targi Młodej Pary

Dekoracja samochodu do ślubu

W najważniejszym dniu zaślubin wszystko musi być perfekcyjne. To dzień ważny dla pary młodej, która powinna go zapamiętać jako najpiękniejszy, niezwykły i najbardziej wzruszający. Każdy szczegół, który dotyczy nowożeńców, ma ogromne znaczenie. Ceremoniał ślubny rozpoczyna się jeszcze w domu. Każdy region ma tutaj swoje tradycje, ale jedno jest niezmienne – samochód, którym para młoda jedzie do ślubu i na wesele musi być wyjątkowy i pięknie udekorowany. Asortyment dekoracji  ślubnych aut jest olbrzymi i każdy znajdzie coś pięknego, co spełni marzenia.

Udekoruj auto do ślubu – inspiracje i porady

Do ślubu można pojechać swoim samochodem, autem świadka lub rodziców oraz wypożyczyć auto marzeń. Najważniejsze jest to, aby auto ślubne było odpowiednio udekorowane, tak, aby każdy, kto widzi taki samochód wiedział, że jedzenie w nim para młoda. Samochód można udekorować kwiatami, najlepiej kolorze takim, jak bukiet i wystrój miejsca ceremonii. Modnymi dekoracjami auta do ślubu są tablice rejestracyjne z weselnym motywem, np.: napis „nowożeńcy”, „Młoda Para”. Popularnością cieszą się kolorowe balony i pięknie pomalowane puszki przyczepione do zderzaka. W przypadku luksusowego lub sportowego auta można przyczepić na klamki małe bukieciki. Na maskę można przymocować niewielki wieniec ślubny. Obrączki, gołąbki i duże, czerwone lub białe serduszka na masce dawno wyszły z mody.

Dekoracje kwiatowe auta do ślubu

Dekoracje kwiatowe samochodu ślubnego mogą mieć kilka form. Najważniejsze, aby kwiaty na samochodzie były tożsame z bukietem pani młodej. Polecane są paprocie w połączeniu z białymi kwiatami, czerwone kwiaty, łuk z białych kwiatów i liści eukaliptusa, białe i niebieskie kwiaty na liściach, różowe kwiaty i liście, wieniec owinięty tiulem, wianek z polnych kwiatów, kolorowe różyczki, rama z kolorowych kwiatów. To jedynie część propozycji, którymi można inspirować się, dekorując auto do ślubu. Pomysłowość panien młodych w kwestii dekoracji samochodu jest nieograniczona.

Ślubne tablice rejestracyjne

Hitem od wielu lat w dekoracji aut do ślubu są tablice rejestracyjne z motywem ślubnym, przeważnie napisem. Mają różne kolory i kształty liter. Znakomicie łączą się z kwiatami. 

Inne ciekawe dekoracje

Coraz popularniejsze są dekoracje wykonane ręcznie przez parę młodą. Modne są delikatne złote serca ozdobione kwiatami, co znakomicie prezentuje się na ciemnych samochodach.  Nieśmiertelne są kolorowe puszki, kokardy i balony.

Dekoruj auto do ślubu bezpiecznie

Dekoracje auta do ślubu nie mogą powodować zagrożenia w ruchu drogowym, ani zasłaniać widoczności kierowcy. Należy je mocować w taki sposób, aby nie zniszczyć lakieru.  W przypadku wypożyczonego auta najlepiej zapytać w wypożyczalni, jaką dekorację można wykonać.

Dekorowanie auta do ślubu jest pewnym elementem ślubnej tradycji i sposobem wyróżnienia pojazdu w wyjątkowym dniu. Auto musi być tak samo piękne, jak para młoda.