Fryzura ślubna, która przetrwa całe wesele – Targi Ślubne – Targi Młodej Pary

Fryzura ślubna, która przetrwa całe wesele

Ślub to najważniejszy dzień życia dla panny młodej. To jej dzień. Oczy wszystkich gości i sąsiadów skierowane są na kobietę. Każda przyszła panna młoda ma swoją wizję kreacji i swojego wyglądu w tym najpiękniejszym życia.  W wyglądzie kobiety, która staje na ślubnym kobiercu, liczy się nie tylko suknia, ale także fryzura. Jej stylizacja musi być idealnie komponującą się całością. Fryzura oprócz tego, że powinna pasować do sukni, twarzy i sylwetki kobiety, musi mieć jeszcze jedną cechę – wytrzymać w nienagannym stanie całą weselną zabawę.

Fryzura ślubna, która przetrwa całą noc

Fryzura ślubna musi być nie tylko piękna, ale także odporna na trudy zabawy weselnej oraz sprawić, że panna młoda będzie czuła się i wyglądała olśniewająco. W końcu stanowi dopełnienie stylizacji. Styliści fryzur doradzają różnorodne koki, dopasowane do charakteru stylizacji oraz do długości włosów panny młodej. Koki występują w wersji klasycznej, uporządkowanej oraz pozornie niedbałe, swobodne, składające się np.: z warkoczy luźne, romantyczne upięcia, które świetnie komponują się z sukniami w stylu boho i rustykalnym. Kok jest propozycją nie tylko na długie włosy – dobry fryzjer poradzi sobie także z włosami średniej długości. Zobaczcie też, jak dopasować fryzurę panny młodej do kształtu twarzy.

Fryzura próbna: wersje próbne i premiera

W dniu ślubu wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Panna młoda nie może pozwolić sobie na to, aby jej uczesanie okazało się niewypałem, dlatego znakomitym pomysłem jest próbna fryzura ślubna, która daje możliwość sprawdzenia stylizacji włosów przed najważniejszym dniem. Fryzjer może ocenić, czy wymarzona fryzura ślubna będzie możliwa do wykonania na włosach klientki, zaproponować najlepsze uczesanie na ślub, doradzić jak pielęgnować włosy przed ślubem. Gdyby fryzura ślubna okazała się nieodpowiednia do twarzy kobiety, to jest jeszcze czas na znalezienie najlepszego uczesania na ten ważny dzień. Wykonanie fryzury ślubnej zaleca się na 2-3 tygodnie przed ślubem.

Najtrwalsze uczesania panny młodej

W trendach dotyczących fryzur ślubnych dominują koki, delikatne upięcia i fale. Przy stylu boho można pozwolić sobie na rozpuszczone włosy lub warkocz. W stylu glamour najlepiej sprawdzą się elegancki klasyczny kok lub hollywoodzkie fale. 

Sposoby na zachowanie trwałości naszej fryzury ślubnej podczas imprezy

Fryzura panny młodej musi zachować trwałość podczas całego wesela. W kwestii utrwalenia fryzury najlepiej zdać się na doświadczenie fryzjera, który powinien w taki sposób wykonać fryzurę, aby wytrzymała przez całą imprezę. Przed wykonaniem fryzury ślubnej warto spryskać włosy suchym szamponem, który zapobiega przetłuszczaniu włosów i dłużej zachowuje ich świeżość. Fryzurę można utrwalić lakierem

Dobrze, żeby świadkowa na wszelki wypadek miała w torebce lakier i dodatkowe spinki oraz grzebień lub szczotkę. Przed ślubem nie należy drastycznie zmieniać koloru włosów i wykonywać zabiegów termicznych typu: prostowanie włosów. Wskazane jest stosowanie dobroczynnych kosmetyków, np.: odżywek, maseczek i łagodnych szamponów.