Przedślubne SPA w domu i salonie – Targi Ślubne – Targi Młodej Pary

Przedślubne SPA w domu i salonie

W dniu swojego ślubu panna młoda chce wyglądać pięknie i czuć się wspaniale. Niestety, codzienny stres, przemęczenie widać na twarzy i odbijają się niekorzystnie na nastroju człowieka. Przed ślubem najważniejszy jest wypoczynek, ale bywa, że sen nie pomoże na problemy z twarzą, obolałymi mięśniami i ogólnym przemęczeniem. Ratunkiem może być SPA w domu i w salonie.

Przedślubne SPA 

Babcie, mamy, doświadczone mężatki i konsultantki ślubne powtarzają pannie młodej, że w dniu ślubu musi wyglądać fantastycznie, więc najwyższa pora zwolnić styl życia i poświęcić troszkę czas na zadbanie o twarz, dekolt, nogi i ręce. Nie ma nic przyjemniejszego niż przedślubne spotkanie z przyjaciółkami i wspólne zadbanie o urodę w domu lub w salonie. Przedślubne SPA  to relaks dla duszy i ciała w intensywnym okresie przygotowań przedślubnych.

Czas na chwilę tylko dla siebie

Okres przedślubny to załatwianie spraw związanych z weselem, wręczanie zaproszeń, przymiarki, dopinanie szczegółów przyjęcia weselnego. W natłoku zajęć i spraw warto znaleźć chwilę dla siebie i zadbać o urodę wybierając na spa w salonie. Odświeżenie cery, zadbanie o dekolt i plecy sprawią, że w dniu ślubu najważniejsza osoba – panna młoda, będzie wyglądała zniewalająco pięknie. Warto zrobić manicure SPA, czyli regenerujące zabiegi na dłonie, Pedicure SPA na stopy, który sprawi, że przestaniemy odczuwać ból i w końcu stopy będą odprężone i gładkie oraz wykonać serię zabiegów upiększających na twarz i dekolt.

Przedślubne seanse SPA w domu 

Przedślubne SPA w domu to relaks we własnej łazience z wykorzystaniem ziół i owoców. Celem zabiegów SPA w domu jest odprężenie i odzyskanie energii oraz zdabanie o ciało. Zamiast wydawać mnóstwo pieniędzy na drogie gabinety SPA, warto spróbować tradycyjnych, domowych sposobów, stosowanych od pokoleń. Relaksująca kąpiel przy muzyce z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego lub olejku migdałowego, ewentualnie cynamonu na pewno zregeneruje skórę, zwiększy jej  elastyczność i zwęża rozszerzone pory. Polecany jest peeling, który można wykonać z migdałów, kawy, oliwek lub owoców. Obowiązkowym elementem SPA w domu jest maseczka. Na  cerę tłustą można stosować maseczkę z jabłka lub marchwi. Z kolei do cery trądzikowej znakomita jest maseczkę z banana i avocado. 

Przedślubne zabiegi SPA w salonie

Zabiegi przedślubne SPA w salonie adresowane są do kobiet i mężczyzn. Oferta przedślubne SPA w salonie dla par obejmuje zabiegi oczyszczające, nawilżające, regenerujące i odżywcze. Kuracja SPA rozpoczyna się od zabiegów oczyszczających w trakcie, których za pomocą odpowiednich preparatów usuwane są martwe komórki i inne zanieczyszczenia. To baza pod inne zabiegi, które dobierane są do każdej osoby według potrzeb jej skóry.

Zabiegi SPA należy rozpocząć już dwa miesiące przed ślubem i trzeba powtórzyć kilka razy, aby uzyskać doskonały efekt. Niektóre gabinety SPA oferują bezpłatną konsultację, na której oceniany jest stan skóry i padają pierwsze propozycje zabiegów SPA  w salonie.